Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wydawniczej.

W ciągu 6 lat funkcjonowania na rynku wydaliśmy kilkadziesiąt tytułów, różnorodnych zarówno pod względem formy, jak i tematyki. Są wśród nich albumy, opracowania naukowe, tomiki poezji, kompozycje muzyczne, dzieła dedykowane dzieciom i młodzieży, wspomnienia z podróży i materiały konferencyjne.

Duże wydawnictwa niechętnie wydają niszowe publikacje, wolą koncentrować się na sprawdzonych nazwiskach, które łatwo sprzedać. My nie obawiamy się wyzwań.  Nasze książki są szyte na miarę ich autorów — opracowane od początku do końca z uwzględnieniem oczekiwań i preferencji Klienta oraz drukowane w dowolnych, także w niewielkich, niskokosztowych nakładach.

Co łączy naszych autorów? To ludzie z pasją — ambitni i kreatywni. Nie boją się realizować swoich marzeń. Niezależnie od wykonywanego zawodu, miejsca zamieszkania, sytuacji rodzinnej, wieku czy zasobności portfela mają coś do powiedzenia innym.

Chcesz podzielić się swoimi dokonaniami naukowymi, pisarskimi czy artystycznymi? Wydanie własnej książki jest łatwiejsze (i tańsze) niż myślisz.

Zobacz wybrane realizacje.